Логотип, повернутися до дому.
Народна Академічна Хорова Капела
Новини
Капела у дії.

Увага! Тебе запрошують!
співати в Народній академічній хоровій капелі НТУУ "КПІ"

Співаючи в нашому колективі, Ти будеш робити мистецтво і відчувати творче задоволення. Матимеш змогу розвивати у собі нові, корисні якості: артистизм та художній смак. Також, ти матимеш можливість брати участь у різноманітних акціях, що проводить капела: концертні виступи, творчі збори, відвідування кращих концертних залів і т.д. Найвідданіші артисти хору регулярно отримують заохочувальні премії та 13-ту стипендію.

Прослуховування відбуваються під час перерви та після репетицій капели, які проходять у великій хімічній аудиторії 4-го (хім.) корпусу "КПІ" кожного вівторка та четверга о 18.00.

Стаття з газети "Столиця" за 9 грудня 1999р:

Керівництво нинішнього НТУУ КПІ не стоїть осторонь проблем духовного збагачення майбутніх "технарів". Відродження одного з найстаріших студентських хорових колективів - Народної академічної хорової капели КПІ свідчить про розуміння важливості мистецького класичного та фольклорного спрямування хорового співу для гармонійного розвитку особистості. Під орудою художнього керівника і головного диригента студентського хору Віктора Рудя перші публічні виступи хоровиків приємно засвідчили своїм чудовим звучанням, що колишня гучна слава не забариться нагадати про університет й у царині вітчизняної культури.


Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: 411-32-95 (Руслан Бондар)


Про капелу / Історія / Керівники / Склад хору / Гастролі / Репертуар / Гумор / Спонсори / Вітальня / Haшi публiкацiї

Copyright © Капела КПІ, 2000р.