Логотип, повернутися до дому.Народна Академічна Хорова Капела

Народна академічна хорова капела Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" - один з найвідоміших та найстаріших хорових колективів України. Талановита молодь, що нині складає цей чудовий колектив, під орудою такого ж молодого і талановитого художнього керівника і головного диригента Руслана Бондаря демонструє високий рівень майстерності, виконавської культури; разом вони гідно продовжують традиції капели, що є одним з найстаріших хорових колективів України.
Капела створена у 1947 році і з того часу завжди була серед лідерів хорового руху в Україні. Народна академічна капела є носієм кращих традицій хорового співу, насамперед найвищої його форми, a capella; цей напрямок є визначальним з перших днів існування хору КПІ.
Своїми творчими здобутками колектив підтверджує високий престиж університету КПІ в світі.
Концертні програми, зокрема з нагоди ювілеїв капели, конкурси, фестивалі, запис компакт-диску – це віхи на славному шляху колективу, а між ними – велика праця, творчий пошук, подолання труднощів і перешкод, і все це завдяки музичній обдарованості, молодій енергії, ентузіазму, любові до мистецтва учасників капели.
За роки свого існування капела КПІ виховала сотні прекрасних співаків-хористів, аматорів-виконавців високого рівня. Вони - цілком сучасні молоді люди, що опановують спеціальності інженерів, економістів, програмістів і чия майбутня професійна діяльність пов`язана з наукою, технікою, технологію, та, крім того, вони закохані у Музику, розмовляють цією Мовою Душі з вами, слухачами, і їх мистецтво нікого не залишить байдужим.

 


Про капелу / Історія / Керівники / Склад хору / Гастролі / Репертуар / Спонсори / Вітальня